TechMagic приєднується до Lviv Outsourcing Forum Tour

2техме

TechMagic — це молода та яскрава компанія яка ось уже два роки поспіль входить у топ-10 найкращих ІТ-роботодавців у Львові. За доволі короткий час тут з’явилось понад 80 професіоналів та два бізнес-представництва у Сан-Франциско і Бостоні.

Компанія спеціалізується на розробці  web- (JavaScript) та mobile- (IOS, Android) додатків і працює переважно зі стартапами. Зокрема, розробляє стартапи для замовників з Кремнієвої Долини та Британії. Були проекти і з Арабських Еміратів та Європи. Деякі з них навіть залучили інвестиції на суму $10, 3 млн.

 

1

  q

Серед розробок компанії є fintech-аплікації, фітнес-трекери та чимало цікавих продуктів. Працюють тут з технологіями iOS, Android, Node.js, Angular.js, Salesforce. Більшість проектів пишуть, закладаючи власні архітектурні рішення.

 

2
  q
Заснували компанію 1 червня 2014 року. Офіс розташований за адресою вул.Героїв УПА, 73-А, його площа – 1300 кв м.

3

 

Робочий графік гнучкий. В офіс приходять переважно до 11 години, бо є багато командної роботи. У компанії – 6 мітинг-румів і один конференц-хол, в якому часто проводять як внутрішні заходи, так і хостять зовнішні івенти.

банер для статей

Макет для Ворк Юа 2 (1)

У компанії переважають спеціалісти рівнів Middle (50%) та Senior (30%), які діляться знаннями та досвідом з тими, хто лише починає свій шлях в ІТ. До прикладу, минулого року запустили свої курси з JavaScript. Співробітники проводили лекції з програмування, допомагали студентам розробити перший навчальний проект. Трьох найкращих випускників запросили на роботу, вони працюють у компанії досі.

 

4

q

Нагадуємо, що приєднатись до Lviv Outsourcing Forum Tour можна лише при купівлі квитка на конференцію – http://liof.org/#pricing

back to top