Офіси SoftServe на Lviv Outsourcing Forum Tour

sof

SoftServe — провідна українська ІТ компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

q

1

q

Заснована у 1993 році. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США), більше ніж 4000 працівників працюють у європейських та американських офісах компанії. SoftServe є однією з найбільших компанії-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших аутсорсингових компаній України.

q

2

q

У 2000 році компанія відкрила свій перший офіс у США. Компанія SoftServe відігравала важливу роль у створенні сервісу Microsoft Bird’s Eye у 2004 році. За свій вклад у розробку проекту SoftServe було запрошено до виступу на щорічній конференції Microsoft, де компанія показала приклад побудови бізнес-додатків технологічними корпораціями.

банер для статей

Макет для Ворк Юа 2 (1)

У 2006 компанія заснувала SoftServe University. Університет став місцем проведення корпоративних навчальних програм для розробників та перепідготовки фахівців. Розташований в Україні, університет пропонує міжнародні професійні ІТ-сертифікації працівникам, які завершують програму. SoftServe University став першим в Україні корпоративним університетом.

q

Нагадуємо, що приєднатись до Lviv Outsourcing Forum Tour можна лише при купівлі квитка на конференцію – http://liof.org/#pricing

back to top