SERHIY VERLANOV

ekaterina-osadchuk

Sayenko Kharenko, Partner, Tax Services


Сергій Верланов володіє більш ніж 14-річним досвідом консультування у сферах оподаткування та судових спорів, пов’язаних з питаннями оподаткування. Він також має значну експертизу в проектах державного сектора. До приєднання до команди Sayenko Kharenko пан Верланов протягом більше 6 років працював в одній з аудиторських компаній «Великої четвірки».

Пан Верланов консультує клієнтів з податкових питань у ході структурування міжнародних трансакцій, проведення податкових аудитів, приватних та публічних розміщень, внутрішньо-корпоративних платежів, розподілу дивідендів та інших проектів. Також Сергій приймає активну участь у розробці законодавства та
приведення його у відповідність з міжнародними стандартами. Зокрема, Сергій приймає участь у діяльності робочої групи з податкової реформи при Міністерстві фінансів України.

Сергій Верланов рекомендований у сфері оподаткування в України міжнародними рейтингами Chambers Europe 2017 та The Legal 500, 2017, а також згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2016 видавництва «Юридична практика».

Податкова практика Sayenko Kharenko віднесена до first tier консультантів міжнародним рейтингом World Tax by International Tax Review 2016.


ТЕМА: Міжнародні бізнес-структури в умовах BEPS та деофшоризації

ПРО ДОПОВІДЬ:

  • BEPS у світі та в Україні
  • вплив BEPS та деофшоризації на міжнародні бізнес-структури
  • сучасні вимоги до міжнародного структурування

back to top