ROMAN KHMIL

img-speaker

CEO and Co-Founder – Creative Quarter


Закінчив факультет кібернетики КНУ ім.Т.Шевченка (1993-1998). Після того поїхав працювати програмістом до США (1998-2002), де встиг застати легендарну телеком компанію BellСore, та зрозумів, що моє покликання в іншому.

Тож, 27 січня 2002р. повернувся на Україну, започаткувавши на пару з товаришем, Дмитром Лисицьким, компанію SourceValley. Об’єднавши компанію з американською BonusTec у 2005му, продали її GlobalLogic у серпні 2006го. Після того став виконавчим директором GlobalLogic Ukraine, працював на цій посаді з 2006 по 2012.

З 2012 по 2014 працював головним операційним директором (СОО) компанії Ciklum Group. Венчурний партнер фонду VostokVentures, член ради директорів ігрового стартапу VostokGames.

Після «революції гідності», з червня 2014го року залишив Сіклум, щоб сфокусуватись на ряді соціальних та індустріальних проектів, таких як «Моя Дорога», асоціація іноваційного розвитку UAID та освітніх ініціатив BrainBasket Foundation, та Bionic University.

З 2014го року — Голова правління спілки «Моя Дорога», член експертної ради фонду BrainBasket, член наглядової ради Bionoc University, віце-президент асоціації UAID.

У червні 2015го року став державним службовцем, директором департаменту стратегічного розвитку дорожнього господарства та автотранспорту Міністерства інфраструктури України.

У квітні 2016го року залишив державну службу та повернувся в ІТ бізнес, заснувавши напару з Іллєю Кенігштейном компанію Creative Quarter Inc.


ТЕМА: Ко-воркінги, ко-селінги та аутсорсинг аутсорсингу – нові гібридні моделі ІТ бізнесу

back to top