Орися Скляр

img-speaker

CEO & Founder at Zozoola


Розпочавши ІТ кар’єру ще 9 років тому, Орися з власного досвіду знає, що означає керувати процесами маркетингу та продажів у маленьких і великих ІТ компаніях. В минулому Head of Sales Operations компанії ELEKS, Head of Sales&Marketing department компанії PLVision. Протягом 2х років працювала в Канаді в Global Technology Center корпорації McCain Foods.
Постійні тренінги у сфері продаж та маркетингу, які Орися проводить для ІТ стартапів та невеликих IT компаній в різних куточках країни, надихнули її на відкриття власного бізнес-агенства Zozoola, яке допомагає компаніям з визначенням їхніх бізнес-цілей та пошуком «свого клієнта».
Любить проводити лекції та виступати перед широкою аудиторією, оскільки це завжди чудова можливість познайомитися з новими та цікавими людьми. Вірить, що все в житті стається не випадково і завжди тільки на краще.


Тема доповіді: Lead sources. How to develop sales strategy

Тези доповіді:

  • На доповіді ми поговоримо про типи вхідних і вихідних каналів надходження лідів
  • Як визначити, які канали працюють найкраще
  • Як вибрати найкращу комбінацію вхідних і вихідних каналів надходження лідів, щоб забезпечити виконання корпоративної стратегії
  • Команда сейлів. Як вибір каналів продажу впливає на стратегію формування компанди
  • Які комбінації каналів надходження лідів використовує середньостатистична українська ІТ компанія (базуючись на тісній співпраці і спостереженнях за більш, ніж 20-ма ІТ компаніями України)

back to top