OLEKSIY YEGOSHYN

img-speaker

CEO/Founder @ ConsultPM


Сертифікований тренер по управлінню проектами і Soft Skills з 5 річним досвідом викладання. Тільки за 2014 – 2017 роки провів більше 1500 годин тренінгів. Сертифікований PMP і MBA спеціаліст, в арсеналі якого велика кількість сертифікатів, постійно підвищує свій професійний рівень.

16 років роботи в ІТ галузі, із яких більше 10 років на керівних посадах в ведучих ІТ і Telecom компаніях України (Квазар-Мікро, MTC, Інфопульс і Luxoft). Величезний практичний досвід в міжнародних проектах в секторі розробки програмного забезпечення. Активний учасник і доповідач PM спільнот і тематичних конференцій з управління проектами.
CEO та Founder унікальної школи менеджмента ConsultPM.


ТЕМА: Подводные камни роста IT-компании

ПРО ДОПОВІДЬ:
На примере аудита IT-компаний, мы увидим самые яркие и часто встречающиеся ошибки. Вы точно их встречали, а возможно даже пытались их решить. Проследим, к чему может привести “оставим все как есть, ведь сейчас все хорошо, но вырастем в полтора и более раза”. Также хорошим примером является “у нас матричная структура, но за деливери проекта отвечают каждый раз разные люди – то ресурс-менеджеры, то проектные менеджеры”.

back to top