Manuel

De Vits

Regional Sales Manager BeNeLux – France @ G-Core Labs

Мануель де Вітс, бельгієць, успішний спеціаліст з продажів. На момент переходу в IT сектор, вартість його угод в сфері послуг B2B Автомобільної промисловості для таких компаній, як Carrefour, Auchan, Vodafone, Telefonica, Atos, Glaxo зросла до ± 3,600,000 євро за угоду.

Він також швидко став успішним у ІТ галузі. Мануель зосередився на збільшенні продажів для українських ІТ-аутсорсингових компаній, в тому числі й через українське походження своєї дружини.

В даний час він:
– веде 10 команд з продажу в Україні + 2 в Білорусі, займається побудовою їхніх стратегій продажів, включаючи Lead Gen, забезпечуючи їм щомісяця більш ніж 1200 опрацьованих лідів
– партнер Talant. Today (українська компанія) для Західної Європи
– консультант з створення стратегії продажів на основі так званих холодних дзвінків, які перетворюються у контракти для d:evolute (німецька аутсорсинова компанія, Берлін)
– був задіяний у 6-місячному проекті для групи компаній автомобільної промисловості у Люксембурзі (Відкрито 5 виставочних залів із наймом, тренування та керування 25 продажів).
– створив відділ продажу та стратегію продажів (за методом холодних дзвінків) для нового агентства внутрішнього просування співробітників Люксембурзької ІТ-компанії, світового лідера по відео-трансляціях.

Мануель працює як тренер по продажах не лише в Україні. Нещодавно він провів дуже успішний майстер-клас з техніки продажів, генерації лідів, комунікації, аналізу ринку, холодних дзвінків 2.0, стратегії продажу та процесу продажів в Брюсселі для аудиторій Бельгії.

Мануель, також, був визнаний професіоналом з продажів та спікером серед широкої ІТ-аудиторії. Він отримав нагороду «Sales & Marketing Guru» (Гуру продажів та маркетингу) і «Best Speaker» (Найкращий спікер) на конференції «Outsource People Conference» у 2016 році в Києві, а його статтю на DOU прочитали більше 24 тисяч читачів.

Матеріали
Manuel De Vits

LIOF 2017

KIOF 2017 (BDSM)