Igor

Kruglyak

Serial Enterpreneur

Ігор Кругляк сформував CoreValue разом зі своїми партнерами в 2004 році, щоб використовувати технології та знання у сфері бізнесу, які він здобув протягом 22 років у сфері інформаційних технологій.

До CoreValue, Ігор був керівником інженерії в AP3 Solutions, а також провайдером технічних рішень для різних юридичних мереж.

Ігор також займав посаду головного технічного директора компанії з управління інтелектуальною власністю, яка фінансувалася венчурними компаніями, де він відповідав за багатомільйонні проекти оншорного / офшорного розвитку.

У 1997 році Ігор приєднався до корпорації InterWorld, яка на той час була стартапом зі 60 працівниками, і був ключовим вкладником IPO цієї компанії у 2000 році.

Він займав посаду Senior Product Manager в Micro Focus LTD. Ігор розпочав свою кар’єру в Merrill Lynch, де займав посади підвищеної відповідальності в 1985 – 1993 роках, згодом став помічником віце-президента.

Він виступав на кількох національних та міжнародних технічних конференціях; опублікував декілька статей на Kobb Publications, в яких зосередив свою увагу на розробці програмного забезпечення та додатків.

Матеріали
Igor Kruglyak

KIOF 2018 – потік Outsourcing Business

Panel discussion – KIOF 2018