Реєстрація

FAQ

Чи діє у вас групова реєстрація і які її умови?
Так, на конференції діє групова реєстрація. При оплаті 4-х квитків – квиток для ще одного учасника буде безкоштовним. Про реєстрацію групою вам слід повідомити нашого фінансового менеджера за допомогою поля «Додаткова інформація» при реєстрації, або на email: greg@startup.lviv.ua.
Чи діють у вас знижки для минулорічних учасників?
Так, для минулорічних учасників, з 25 лютого діє 20% знижка. Щоб скористатись нею потрібно ввести промокод з email розсилки в поле «додаткова інформація» при реєстрації.
Чи можу я зареєструватися на конференцію зараз, але оплатити її пізніше?
Можна, але, на жаль, ми не зможемо довго зберегти за вами сталу вартість квитка. Його ціна буде зростати тим більше, чим менше часу залишиться до події. Зверніть увагу, що за 3 дні до початку конференції реєстрація закривається.
Чи зможу я повернути кошти, якщо не матиму змоги прийти на конференцію?
Якщо Ви не можете відвідати конференцію, гроші (за вирахуванням комісії 4%) можуть бути поверненні за місяць до конференції.
Ви маєте право у разі не відвідання конференції, та попереднього узгодження цього з організаторами (не пізніше ніж за 24 год. до конференції) передати свій квиток іншій особі або обміняти свій квиток з поточної конференції на квиток наступної аналогічної конференції.
Чи зможу я придбати квиток у день конференції?
На жаль, не зможете – за 3 дні до початку конференції реєстрація закривається.
Де я зможу пообідати?
Обід для учасників конференції в ресторані готелю «Дністер» включений у вартість квитка.
Чи буде культурна програма для відвідувачів?
Вечірка відбудеться у кафе «Ратуша» за адресою площа Ринок, 1. Вечірка включена у вартість квитка. Буде екскурсія.
В мене є безліч цікавих кейсів, і я хотів би ними поділитися з відвідувачами. Чи це можливо?
Адміністрація конференції завжди відкрита до співпраці і з радістю розгляне ваші пропозиції стосовно доповідей та партнерства. Якщо ви хочете запропонувати доповідь чи партнерські відносини заповніть будь-ласка відповідну форму на сайті, або напишіть нам на nadiya@startup.lviv.ua
Що таке Lviv Freelance Forum?
Lviv Freelance Forum – конференція, що відбудеться 25 березня та збере близько 250 фрілансерів на Upwork, лідерів невеликих аутсорсингових команд та власників компаній до 80 працівників. Детальніше на сайті freelance.lviv.ua

back to top
back to top