Дмитро Маленко

dima-malenko

CTO у “RollApp”


Дмитро Маленко – CTO компанії rollApp, яка займається розробкою платформи для онлайн-віртуалізації застосунків — досвічений професіонал в галузі розробки ПЗ. За більше ніж 13 років в IT Дмитро , який починав свою кар‘єру розробником, допомогав створювати та розивати офіс SoftServe в Дніпрі, керував розподіленою командою з більше ніж 100 розробників, координував роботу аутсорсінгової команди в якості аналітика з боку клієнта в США. З 2011 року працює над розвитком платформи rollApp, яка сьогодні має більше мільйона користувачів по всьому світу.

Дмитро виступав на багатьох конференціях в Україні та за кордоном, включаючи SEC(R), Agile Eastern Europe, DEMO, Tizen Developer Conference, PechaKucha, TEDx. До того ж Дмитро ведучій та натхненник мережі подкастів Sonar.One.


Тема доповіді: Гадання на кавовій гущі технологій

Тези доповіді:
Робити прогнози справа невдячна. Окрім тих випадків, коли прогнози збуваються. Разом з тим, безумовно є користь в розмірковуванні над тим, куди світ технологій може піти, спираючись на те, що відбувається сьогодні і інформацію про минуле.

Способи застосування технологій для потреб бізнеса невпинно еволюціонують. Так само зростають вимоги до технічних можливостей і ефективності компаній, які надають послуги з розробки програмного забезпечення. Всі технологічні підходи, моделі та рішення проходять певний життєвий цикл. Продуктові та сервісні компанії по-різному співвідносяться з цим циклом. Спираючись на свій досвід як в аутсорсінгових, так і продуктових компаніях, я спробую окреслити які технології та технічні компетенції стануть в нагоді сервісним компаніям в найближчі 2-3 роки.

План доповіді:

  1. Життєвий цикл технологій
  2. Чим відрізняється розробка продуктів від надання сервісу з розробки?
  3. Що залишиться важливим і що стане важливим для сервісних компаній:
    • Розробка систем з багато-канальною взаємодією з користувачами
    • Наповнення змістом даних, які роками збиралися і продовжують накопичуватися
    • Забезпечення безпеки даних, систем, користувачів

back to top